12466. 311. Gelaufene Fernauktion Dokument
6 000 HUF
0 HUF
1941 Fényképes Magyar Hajós Szolgálati könyv, kopott vászon-kötésben, foltos./ 1941 Hungarian cruise ship ID card, with foto, linen-binding, with worn cover, spotty
Wer das Foto des Loses gemacht hat : moldován_péter