15001.
310. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
8 000 HUF
11
Máté Lajos: Fiume, Abbazia és Cirkvenica és a horvát partvidék. (Kroatischer Küstenland.) Bp.,1894, Budapesti Látogatók Lapja, (Országgyülési Értesítő Kő- és Könyvnyomdája Rt.), 243+1 p.+13 sztl. lev. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, aranyozott lapélekkel.