15012.
310. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 600 HUF
12,43 EUR, 13,53 USD
Henry Morton Stanley. A nagy afrikai kutató önéletírása. Átdolgozta Sebestyén Károly. Bp.,1912, Singer és Wolfner, 220+4 p. Félvászon-kötés, javított gerinccel és kötéssel, kissé kopott borítóval.