15040.
310. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Bonyhai Mihály: MezÅ‘berény monográfiája. h. n., 2000, MezÅ‘berényi VárosszépÃtÅ‘ és VárosvédÅ‘ Egyesület. Reprint! 865. sz. számozott példány, készült 1100 példányban. Vászonkötésben, jó állapotban.