15547.
310. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Reinke, [Friedrich Berthold]: Az emberboncolástan tanulókönyve. Bp., 1919, Universitas Könyvkiadó Társaság. Sérült gerincű félvászon kötésben.