Clair Vilmos: Magyar párbajok. Attila hun király idejétől 1923. év vég... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/310/kategorien~Bucher/Bucher-Militaria~500005/Clair-Vilmos-Magyar-parbajok-Attila-hun-kiraly-idejetol-1923-ev-vegeig-I-II-kotet-Bp-~II1692755
1692755
15334
310
Books: Military
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: Clair Vilmos: Magyar párbajok. Attila hun király idejétől 1923. év végéig I-II. kötet. Bp., 1930, Singer és Wolfner, 239+244 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban.
: ekb