3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Dárday Sándor: Közigazgatási törvénytár. A fennálló törvények, rendeletek és döntvényekből rendszeresen összeállította: Dárday Sándor. Hetedik rész. Bp.,1897, Athenaeum. Második kiadás. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, foltos, kissé sérült borítóval, de egyébként jó állapotban.