Fodor Sándor: Napoleon. Életkép. Bp., 1909, Singer és Wolfner. Sérült... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/310/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~500004/Fodor-Sandor-Napoleon-Eletkep-Bp-1909-Singer-es-Wolfner-Serult-gerincu-kopott-vaszon~II1691140
1691140
15202
310
Books: History
Rufpreis:
5 000 HUF 13,51 EUR , 14,71 USD
Beschreibung: Fodor Sándor: Napoleon. Életkép. Bp., 1909, Singer és Wolfner. Sérült gerincű, kopott vászonkötésben.
: tánczos_gábor