15507.
310. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Soós István: Borászati mikrobiológia. (Borgazdaság I. kötet II. rész.) Bp., 1954, Mezőgazdasági. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban.