Horváth Ilona: Szakácskönyv. Háztartási tanácsadó. Bp., 1956, MNDSZ. I... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/310/kategorien~Bucher/Bucher-Gastronomie-und-Gartnerei~500019/Horvath-Ilona-Szakacskonyv-Haztartasi-tanacsado-Bp-1956-MNDSZ-II-bovitett-kiadas-~II1690548
1690548
15524
310
Books: Gastronomy and Gardening
Beschreibung: Horváth Ilona: Szakácskönyv. Háztartási tanácsadó. Bp., 1956, MNDSZ. II. bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopott, foltos borítóval.
: tánczos_gábor
Katalognummer: