Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 148

15355.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Koós Judith: Style 1900. A szecessziós iparművészet Magyarországon. Bp., 1979, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval.
15356.

Rufpreis:
3 000 HUF
15357.

Rufpreis:
3 000 HUF
Selections from Hokusais Views of Mount Fuji. Tokió, 1906, T[akejiro] Hasegawa. 12 színes látképpel. Fűzött papírkötésben, javított elülső borítóval, egyébként jó állapotban.
15358.

Selections from Hokusai's Views of Mount Fuji. Tokió, 1906, T[akejiro] Hasegawa. 12 színes látképpel. Fűzött papírkötésben, javított elülső borítóval, egyébként jó állapotban.

Rufpreis:
3 000 HUF
A Műemlékeink sorozat 75 kötete, tűzött papírkötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban
15359.

A "Műemlékeink" sorozat 75 kötete, tűzött papírkötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Serény János: Díszítő szobrász, műmárvány és műkő munkák kivitelezése: Bp., 1955. Műszaki.-
15360.

Rufpreis:
1 000 HUF
Lyka Károly, Kacsóh Pongrác: A Művészet Könyve. A képzőművészetek történeti és technikai fejlődése. A zene fejlődéstörténete I-II. A Műveltség Könyvtára. Bp., 1909, Athenaeum. Egészvászon kötés, kopottas állapotban.
15361.

Rufpreis:
1 800 HUF
15362.

Rufpreis:
4 000 HUF
15363.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Ókori hitéleti és művészeti régiségek képgyüjteménye. Segédkönyv a történelem és irodalom szemléltető taníiásához. A középiskolás és hasonló foku fiu- és leányiskolák számára s magánhasználatra. Szerk Polgár György. 715 ábrával. Miskolcz, 1896. Lővy József. V, 206 l. (a 26 oldaltól képek). laza egészvászon kötésben, első szennylap hiányzik.
15364.

Rufpreis:
3 000 HUF
15365.

Rufpreis:
6 000 HUF
Hevesy Iván: A futurizmus, expresszionizmus és kubizmus művészete. Gyoma, 1922, Kner Izidor, 115 p. Kiadói katonált papírkötésben, sérült, javított gerinccel, de belül alapvetően jó állapotban.
15366.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF