Göre Gábor (Gárdonyi Géza): A Kátsa. Bp., 1925, Globus. Mühlbeck Káro... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/310/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~500018/Gore-Gabor-Gardonyi-Geza-A-Katsa-Bp-1925--Globus-Muhlbeck-Karoly-szovegkozti-illusz~II1689686
1689686
15746
310
Beschreibung: Göre Gábor (Gárdonyi Géza): A Kátsa. Bp., 1925, Globus. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben
: tánczos_gábor