Angel Karalijcsev-Lacsezar Sztancsev-Lila Zacharjeva: Erdei hangversen... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/310/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~500018/Angel-Karalijcsev-Lacsezar-Sztancsev-Lila-Zacharjeva-Erdei-hangverseny-Forditotta-Pappne-Tarcza~II1692147
1692147
15827
310
Rufpreis:
800 HUF 2,16 EUR , 2,35 USD
Beschreibung: Angel Karalijcsev-Lacsezar Sztancsev-Lila Zacharjeva: Erdei hangverseny. Fordította: Pappné Tarczay Gizella. Illusztrált Ljuben Zidarov-Nikola Mircsev. Sofia, 1959, Bulgarski Hudojnik. Kiadói kopottas félvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, megviselt állapotban.
: tánczos_gábor