15739.
310. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Ambrus Zoltán: Budapesti mesék. Elbeszélések. Ambrus Zoltán munkái XI. Bp., 1908, Révai. Kiadói festett, aranyozott szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a hátsó borító sarka foltos, de egyébként jó állapotban.