16040.
310. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
A Pesti Hírlap Lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben A-Z. Budapest, 1937, Pesti Hírlap. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel.