Széchenyi. A magyarság hódolása a legnagyobb magyar születésének százötvenedik évfordulóján. Bp., 1942, Athenaeum, 330 p.+31 t. Kiadói dombornyomású egészvászon-kötésben, javított gerinccel, kötéssel, 3 hiányzó illusztrációval (Horthy Miklós (4. oldal), Bárdossy László (6. oldal), Országos Széchényi Emlékünnep a pesti Vigadóban (8. oldal.))
Vörösmarty összes munkái I. kötet Sajtó alá rendezte Gyulai Pál. Bp.,1884, Méhner Vilmos. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopottas és kissé foltos gerinccel, foltos a címkép lapja, aranyozott lapélekkel.
Lin Yutang: Egy múló pillanat I-II. Fordította Pünkösti Andor. Bp., 1943, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált műanyag védőborítóval, az I. kötet kötése sérült, az I. kötet védőborítója kissé hiányos.
Ambrus Zoltán: Budapesti mesék. Elbeszélések. Ambrus Zoltán munkái XI. Bp., 1908, Révai. Kiadói festett, aranyozott szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a hátsó borító sarka foltos, de egyébként jó állapotban.
Hamvas Béla: Scientia Sacra. Az őskori emberiség szellemi hagyománya. Bp., 1988, Magvető. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
Petőfi összes költeményei I-II. Bevezetéssel és jegyzetekkel kiadja Voinovich Géza. Bp., 1921, Franklin-Társulat, 1 t.+381 p.+1 t.+344 p. Kiadói festett kartonált papírkötés, javított gerinccel, de egyébként jó állapotban.
Magyar Hírmondó sorozat 50 kötete.
Bp., Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Két duplummal: Szepességi avagy lőcsei krónika, és Pasquillusok a XVII-XVIII. századból.
Magyar Ritkaság sorozat 22 kötete. Bp.,1983-1987, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban. Két duplummal: Antonio Bonfini: Beszélgetés a szüzességről és a házasélet tisztaságáról I-II. kötet, Fortunatus és Magelónia Magyarországon.
Shakspere-Album. Jelenetek és Alakok. Shakespere színműveiből. Bp., én., Ráth Mór, 353 p.+19 t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, festett lapélekkel, 19 egészoldalas illusztrációval, az illusztrációk előtt hártyapapírral.
Göre Gábor (Gárdonyi Géza): Bojgás az világba. Bp., 1925, Globus. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotú
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.