A Karl May's Werke 5 kötete: Durch die Wüste; Durchs wilde Kurdistan; Winnetou 1-2.; Am stillen Ozean. Bécs, é. n., Karl May Bücherei. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.