Magyar szabadságharc, Vízaknai csata- Divald Károly 73. sz. / Hungaria... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/310/kategorien~Ansichtskarten/Militaria~300073/Magyar-szabadsagharc-Vizaknai-csata-Divald-Karoly-73-sz-Hungarian-Revolution-of-1848-kopot~II1636433
1636433
22142
310
Militaria
Ansichtskarten
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Magyar szabadságharc, Vízaknai csata- Divald Károly 73. sz. / Hungarian Revolution of 1848 (kopott sarkak / worn corners)
Materialzeichen:
T3/4
: ra