Magyar szabadságharc, Hentzit meglövik és elfogják, Divald Károly 66.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/310/kategorien~Ansichtskarten/Militaria~300073/Magyar-szabadsagharc-Hentzit-meglovik-es-elfogjak-Divald-Karoly-66-sz-Hungarian-Revolutio~II1636453
1636453
22139
310
Militaria
Ansichtskarten
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Magyar szabadságharc, Hentzit meglövik és elfogják, Divald Károly 66. sz. / Hungarian Revolution of 1848 (kopott sarkak / worn corners)
Materialzeichen:
T3
: ra