Gustav Becker asztali óra, porcelán számlapon hajszálrepedésél, nem mű... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/310/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Uhren~10/Gustav-Becker-asztali-ora-porcelan-szamlapon-hajszalrepedesel-nem-mukodik-hamar-megall-~II1692836
1692836
11237
310
Watches
Beschreibung: Gustav Becker asztali óra, porcelán számlapon hajszálrepedésél, nem működik (hamar megáll), kopott fa házban, jelzett (sorszámmal:161588), 21×21 cm
: tánczos_gábor