11115. 310. Gelaufene Fernauktion Porzellan
12 000 HUF
0 HUF
Zsolnay kompótos készlet, 1 db nagy tál, 6 db tányér, kézzel festettek, jelzettek, kopásokkal, d: 25 ill. 13,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor