Régi kézzel festett pohár (párban), hibátlan, kétrétegű jelzés nélkül,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/310/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Glaser~9/Regi-kezzel-festett-pohar-parban-hibatlan-ketretegu-jelzes-nelkul-kopott-aranyozas-~II1680699
1680699
11179
310
Glass-objects
Beschreibung: Régi kézzel festett pohár (párban), hibátlan, kétrétegű jelzés nélkül, kopott aranyozás, apró csorbával, m:10 cm (2×)
: vörös_iván