Zádor István (1882-1963): Szajoli országút, színezett rézkarc, papír,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/310/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Zador-Istvan-1882-1963-Szajoli-orszagut-szinezett-rezkarc-papir-jelzett-23C39730-cm~II1689419
1689419
10268
310
4400
Rufpreis:
4 400 HUF 11,89 EUR , 12,94 USD
Beschreibung: Zádor István (1882-1963): Szajoli országút, színezett rézkarc, papír, jelzett, 23×30 cm
: tánczos_gábor