Olvashatatlan jelzéssel: Mókázó párocska 1892. Olaj, falemez, antik ke... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/310/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Olvashatatlan-jelzessel-Mokazo-parocska-1892-Olaj-falemez-antik-keretben-31C39724-cm~II1670274
1670274
10279
310
36000
Rufpreis:
36 000 HUF 97,30 EUR , 105,88 USD
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Mókázó párocska 1892. Olaj, falemez, antik keretben, 31×24 cm
: vörös_iván