10308. 310. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 000 HUF
0 HUF
Jelzés nélkül: Szent István felajánlja az országot Szűz Máriának, akvarell, papír, üvegezett, sérült fa keretben, 11×6,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : ttg