Hepp Edit (1947-): Egyetem téri templom. Rézkarc, papír, jelzett, 39×2... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/310/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Hepp-Edit-1947-Egyetem-teri-templom-Rezkarc-papir-jelzett-39C39729-cm~II1637333
1637333
10067
310
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: Hepp Edit (1947-): Egyetem téri templom. Rézkarc, papír, jelzett, 39×29 cm
: tánczos_gábor