10060. 310. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF
0 HUF
Glatz Oszkár(1872-1958)-Prihoda István (1891-1956): Betűvetés, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 34,5×25,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : ttg