Badacsonyi Sándor (1949-2016): A három testőr, rézkarc, papír, jelzett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/310/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Badacsonyi-Sandor-1949-2016-A-harom-testor-rezkarc-papir-jelzett-szamozott-67100-d~II1689409
1689409
10002
310
4600
Rufpreis:
4 600 HUF 12,43 EUR , 13,53 USD
Beschreibung: Badacsonyi Sándor (1949-2016): A három testőr, rézkarc, papír, jelzett, számozott (67/100), d: 25,5 cm
: ttg