10566. 310. Gelaufene Fernauktion Ex libris - Kleingrafik
1 600 HUF
0 HUF
Városi látképek, 3 db rézkarc, papír, jelzettek a dúcon (Csurgói Máté Lajos, Varga Nándor, Gömöri Béla), különböző méretben
Wer das Foto des Loses gemacht hat : moldován_péter