4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
cca 1941 Chirurgie-Union Genossenschaft der Chirurgier-Handwerker EGMBH, Tuttlingen, orvosi termékkatalógusa. Stuttgart, J. Fink-ny., 102 p. Kartonált papírkötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, német nyelven. Számozott, 243. számú példány.