Tanfi Iván: Költemények. Bp., 1905. Lampel, Aranyozott egészvászon köt... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/309/kategorien~Bucher/Bucher-und-Dokumente-mit-gunstigem-Preis~500017/Tanfi-Ivan-Koltemenyek-Bp-1905-Lampel-Aranyozott-egeszvaszon-kotesben-128p~II1478137
1478137
16147
309
100
Books and Documents with low starting prices
Beschreibung: Tanfi Iván: Költemények. Bp., 1905. Lampel, Aranyozott egészvászon kötésben. 128p.
: ttg