Brózik Károly: Kolumbus Kristóf. Amerika fölfedezése.
Az ifjuság számára szerk. ~ Budapest, 1902. Lampel R. [4] 230 [6] p. Kiadói, festett és aranyozott egészvászon-kötésben, a hátsó borítón található kis kopástól eltekintve jó állapotban.