Magyar Történelmi Tanulmánysorozat I. kötet - Padányi Viktor: Dentumag... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/309/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~500004/Magyar-Tortenelmi-Tanulmanysorozat-I-kotet--Padanyi-Viktor-Dentumagyaria--Buenos-Aires-19~II1685457
1685457
15202
309
Books: History
Rufpreis:
2 800 HUF 7,57 EUR , 8,24 USD
Beschreibung: Magyar Történelmi Tanulmánysorozat I. kötet - Padányi Viktor: Dentumagyaria.
[Buenos Aires, 1963.] Transsylvania 450 + [2] p. Aranyozott kiadói egészbőr-kötésben, kopásokkal
: tánczos_gábor