15849.
309. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1899. évre. Szerkeszti Mikszáth Kálmán. Bp., 1899, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon, Gottermayer-féle kötés, márványozott lapélekkel,foltos borÃtóval és gerinccel, m. kir. naptárbélyeg pecséttel.