1922 Schima András (Bandi) (1882-1959): Szavazz a szociáldemokrata Miá... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/309/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Poster~27/1922-Schima-Andras-Bandi-1882-1959-Szavazz-a-szocialdemokrata-Miakits-Ferencre-Gyor-II-vC3~II1682556
1682556
12921
309
Poster
Beschreibung: 1922 Schima András (Bandi) (1882-1959): Szavazz a szociáldemokrata Miákits Ferencre. Győr II. választókerület. VÁlasztási plakát, rajzolt kerettel. Akvarell, hátoldalt jelzett. Karton méret: 26x38 cm
: pintér_henrietta