Hollóházi Szász Endre által tervezett fali tál, jelzett, matricás, kéz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/309/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Porzellan~7/Hollohazi-Szasz-Endre-altal-tervezett-fali-tal-jelzett-matricas-kezzel-aranyozott-d31-cm~II1681574
1681574
11189
309
11000
Beschreibung: Hollóházi Szász Endre által tervezett fali tál, jelzett, matricás, kézzel aranyozott, d:31 cm
: vörös_iván