11176. 309. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 800 HUF
0 HUF
4 db Hollóházi zenész figura: 2 db harmonikás, 1 db hegedűs, 1 db fúvós, kézzel festettek, jelzettek, apró kopásokkal, m: 14,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor