Rácz Kálmán (1908-1994): Szarvasbőgés. Olaj, vászon (festék lepattanás... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/309/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Racz-Kalman-1908-1994-Szarvasboges-Olaj-vaszon-festek-lepattanasokkal-jelzett-70C3971~II1667709
1667709
10188
309
Beschreibung: Rácz Kálmán (1908-1994): Szarvasbőgés. Olaj, vászon (festék lepattanásokkal), jelzett, 70×100 cm
: vörös_iván