Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 40

Ausztria DN Idős, filozófus férfit ábrázoló Br plakett. Szign.: St. Schwartz (122mm) T:2 Austria ND Elderly philosopher man, Br plaque. Sign.: St. Schwartz (122mm) C:XF
31410.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
10
31411.

Rufpreis:
800 HUF
Csehszlovákia 1935. Tomas G. Masaryk elnök 85. születésnapja Br emlékérem. Szign.: O. Spaniel (50mm) T:2 Czechoslovakia 1935. 85th Anniversary - Birth of Tomas G. Masaryk Br commemorative medallion. Sign.: O. Spaniel (50mm) C:XF
31412.

Csehszlovákia 1935. "Tomas G. Masaryk elnök 85. születésnapja" Br emlékérem. Szign.: O. Spaniel (50mm) T:2 Czechoslovakia 1935. "85th Anniversary - Birth of Tomas G. Masaryk" Br commemorative medallion. Sign.: O. Spaniel (50mm) C:XF

Rufpreis:
3 000 HUF
Dél-Afrika 1976-1978. 50 éves Wildlife Society jelzett, aranyozott Ag emlékérem (37,43g/0.925/45mm) T:2(PP) South Africa 1976-1978. Wildlife Society 50th Anniversary hallamarked, gilt Ag commemorative medal (37,43g/0.925/45mm) C:XF(PP)
31413.

Dél-Afrika 1976-1978. "50 éves Wildlife Society" jelzett, aranyozott Ag emlékérem (37,43g/0.925/45mm) T:2(PP) South Africa 1976-1978. "Wildlife Society 50th Anniversary" hallamarked, gilt Ag commemorative medal (37,43g/0.925/45mm) C:XF(PP)

Rufpreis:
6 000 HUF
Franciaország ~1900. Nancy városa jelzett Br emlékplakett. Szign: Ernest Bussiere (50mm) T:2,2- France ~1900. Ville de Nancy Br commemorative plaque. Sign.: Ernest Bussiere (50mm) C:XF,VF
31414.

Franciaország ~1900. "Nancy városa" jelzett Br emlékplakett. Szign: Ernest Bussiere (50mm) T:2,2- France ~1900. "Ville de Nancy" Br commemorative plaque. Sign.: Ernest Bussiere (50mm) C:XF,VF

Rufpreis:
1 000 HUF
17
Franciaország ~1948. Elsődleges regatták - Gavrik gravírozott Br emlékérem (50mm) T:2 France ~1948. Regates de Primel - Gavrik engraved Br commemorative medal (50mm) C:XF
31415.

Franciaország ~1948. "Elsődleges regatták - Gavrik" gravírozott Br emlékérem (50mm) T:2 France ~1948. "Regates de Primel - Gavrik" engraved Br commemorative medal (50mm) C:XF

Rufpreis:
2 000 HUF
Franciaország 1962. Általános Transzatlanti Társaság jelzett Br emlékérem. Szign.: J. H. Coeffin (52,5mm) T:2 France 1962. Compagnie Générale Transatlantique Br commemorative medal. Sign.: J. H. Coeffin (52,5mm) C:XF
31416.

Franciaország 1962. "Általános Transzatlanti Társaság" jelzett Br emlékérem. Szign.: J. H. Coeffin (52,5mm) T:2 France 1962. "Compagnie Générale Transatlantique" Br commemorative medal. Sign.: J. H. Coeffin (52,5mm) C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF
10
Franciaország 1967. Szociális Ügyek Minisztériuma - Nemzeti Nyugdíjalap jelzett Br emlékérem (50mm) T:1- France 1967. Ministere des Affaires Sociales - Caisse Nationale de Prevoyance Br commemorative plaque (50mm) C:AU
31417.

Franciaország 1967. "Szociális Ügyek Minisztériuma - Nemzeti Nyugdíjalap" jelzett Br emlékérem (50mm) T:1- France 1967. "Ministere des Affaires Sociales - Caisse Nationale de Prevoyance" Br commemorative plaque (50mm) C:AU

Rufpreis:
2 000 HUF
Franciaország DN Marianne-t, a Francia Köztársaság allegórikus nőalakját ábrázoló aranyozott, egyoldalas Br emlékplakett. Szign.: Marcel Renard (69mm) T:2 France ND Gilt, one-sided Br commemorative medal depicting Marianne, the allegorical woman of the French Republic. Sign.: Marcel Renard (69mm) C:XF
31418.

Rufpreis:
1 000 HUF
Franciaország DN Második artois-i csata / Első világháborús gyűjtemény 1914-1918 aranyozott Br emlékplakett. Szign.:P. M. DAMMANN (67mm) T:2 France ND Bataille dArtois / Collection Premiere Guerre Mondiale 1914-1918 gilt Br commemorative plaque. Szign.:P. M. DAMMANN (67mm) C:XF
31419.

Franciaország DN "Második artois-i csata / Első világháborús gyűjtemény 1914-1918" aranyozott Br emlékplakett. Szign.:P. M. DAMMANN (67mm) T:2 France ND "Bataille d'Artois / Collection Premiere Guerre Mondiale 1914-1918" gilt Br commemorative plaque. Szign.:P. M. DAMMANN (67mm) C:XF

Rufpreis:
2 000 HUF
Franciaország DN St. Raphael Quinquina által adományozva jelzett Br emlékplakett, E BLIN gyártói jelzéssel(?). Szign.: Georges Contaux (50mm) T:2,2- France ND Offert par St. Raphael Quinquina Br commemorative plaque, with E BLIN makers mark(?). Sign.: Georges Contaux (50mm C:XF,VF
31420.

Franciaország DN "St. Raphael Quinquina által adományozva" jelzett Br emlékplakett, "E BLIN" gyártói jelzéssel(?). Szign.: Georges Contaux (50mm) T:2,2- France ND "Offert par St. Raphael Quinquina" Br commemorative plaque, with "E BLIN" makers mark(?). Sign.: Georges Contaux (50mm C:XF,VF

Rufpreis:
1 000 HUF
Franciaország DN Bouches-du-Rhone Általános Tanácsa jelzett Br emlékplakett. Szign.: Édouard Fraisse (50mm) T:2,2- France ND Le Conseil Général des Bouches-du-Rhone Br commemorative plaque. Sign.: Édouard Fraisse (50mm) C:XF,VF
31421.

Franciaország DN "Bouches-du-Rhone Általános Tanácsa" jelzett Br emlékplakett. Szign.: Édouard Fraisse (50mm) T:2,2- France ND "Le Conseil Général des Bouches-du-Rhone" Br commemorative plaque. Sign.: Édouard Fraisse (50mm) C:XF,VF

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF