30679.
308. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
1993. "Kenderes 1993. szeptember 4." Horthy Miklós és feleségének újratemetése emlékére Ag emlékérem (32,55g/0.925/40mm) + "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Végső Hazatérésének Emlékére-Vitézi Jelvény" Ag emlékérem (32,42g/0.925/40mm) + "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Temetésének emlékére 1993. szeptember 4." jelzett Ag emlékérem (32,58g/0.925/40mm) mindhárom egy sérült dísztokban T:1-(PP)