Militaria

Zahl der Lose: 22

1890. Bronz Katonai Érdemérem aranyozott Br kitüntetés nem saját mellszalaggal; az uralkodói portré eltér, csak enyhén plasztikus T:2 Hungary 1890. Medal for Military Merit (Signum Laudis) gold plated Br decoration with not its own ribbon; the portrairt of the emperor is different C:XF
31441.

1890. "Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott Br kitüntetés nem saját mellszalaggal; az uralkodói portré eltér, csak enyhén plasztikus T:2 Hungary 1890. "Medal for Military Merit (Signum Laudis)" gold plated Br decoration with not its own ribbon; the portrairt of the emperor is different C:XF

Rufpreis:
2 000 HUF
20
1898. Jubileumi Emlékérem Polgári Alkalmazottak Számára Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül, BRONZ fémjel peremen T:2 Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials Br decoration without ribbon + 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver plated Br decoration with ribbon, hallmark on edge C:XF NMK 250, 418
31442.

1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Alkalmazottak Számára" Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül, "BRONZ" fémjel peremen T:2 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" Br decoration without ribbon + 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration with ribbon, hallmark on edge C:XF NMK 250, 418

Rufpreis:
2 000 HUF
1908. Katonai Jubileumi Kereszt aranyozott Br kitüntetés nem saját mellszalaggal T:2,2- Hungary 1908. Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces gold plated Br decoration with not its own ribbon C:XF,VF NMK 269.
31443.

Rufpreis:
1 600 HUF
10
1914. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem peremén jelzett Ag kitüntetés moder mellszalagon. Szign.: Tautenhayn T:2,2- ü. Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, IInd Class Ag decoration with hallmark on edge, with modern ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF,VF ding NMK: 133.
31444.

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremén jelzett Ag kitüntetés moder mellszalagon. Szign.: Tautenhayn T:2,2- ü. Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration with hallmark on edge, with modern ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF,VF ding NMK: 133.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
10
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem / Der Tapferkeit Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn (31,5mm) T:2
31445.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem / Der Tapferkeit" Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn (31,5mm) T:2

Rufpreis:
800 HUF
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés mellszalagon. Szign.: Tautenhayn T:2  Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal Br medal with ribbon. Sign: Tautenhayn C:XF NMK 137.
31446.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalagon. Szign.: Tautenhayn T:2 Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal" Br medal with ribbon. Sign: Tautenhayn C:XF NMK 137.

Rufpreis:
1 800 HUF
1915. Hadsegélyező 1914-1915 zománcozott fém gomblyukjelvény (20x24mm) T:2
31447.

1915. "Hadsegélyező 1914-1915" zománcozott fém gomblyukjelvény (20x24mm) T:2

Rufpreis:
3 000 HUF
11
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2,2- ph. Hungary 1917. Silver Gallantry Medal, 2nd Class hallmarked Ag decoration with modern ribbon. Sign.: Kautsch C:XF,VF edge error NMK: 306.
31448.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2,2- ph. Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" hallmarked Ag decoration with modern ribbon. Sign.: Kautsch C:XF,VF edge error NMK: 306.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
15
1922. Vitézi Jelvény zománcozott Br jelvény, hátlapon ferde kitűzőpántokkal, BOCZÁN GY. BUDAPEST gyártói jelzéssel (58x38mm) T:2 zománchiba Hungary 1922. Badge of the Order of Vitéz enamelled Br badge, on the back two oblique bands, with makers mark BOCZÁN GY. BUDAPEST (58x38mm) C:AU enamel error NMK 334.
31449.

1922. "Vitézi Jelvény" zománcozott Br jelvény, hátlapon ferde kitűzőpántokkal, "BOCZÁN GY. BUDAPEST" gyártói jelzéssel (58x38mm) T:2 zománchiba Hungary 1922. "Badge of the Order of Vitéz" enamelled Br badge, on the back two oblique bands, with makers mark "BOCZÁN GY. BUDAPEST" (58x38mm) C:AU enamel error NMK 334.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
1938. Felvidéki Emlékérem Br kitüntetés fül nélkül, tokban T:2,2- ph., szennyeződés, fülnyom
31450.

1938. "Felvidéki Emlékérem" Br kitüntetés fül nélkül, tokban T:2,2- ph., szennyeződés, fülnyom

Rufpreis:
2 000 HUF
31451.

Rufpreis:
1 200 HUF
31452.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF