30838.
308. Gelaufene Fernauktion
Goldmünzen und Gedenkmünzen
140 000 HUF
378,38 EUR, 411,76 USD
Ausztria 1915. 4D Au "Ferenc József" utánveret, aranyozott(?) keretben és láncon (Br.:37,07g/0.986) T:1-,2 karc, kis szennyeződés Austria 1915. 4 Ducat Au "Franz Joseph" restrike, in gilt(?) frame and with gilt(?) chain (Br.:37,07g/0.986) C:AU,XF scratched, small stain Krause KM#2276