Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 89

Észtország DN Tallin zománcozott fém kitűző (2xklf) T:2 Estonia ND Tallin enamelled metal pin (2xdiff) C:XF
31523.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Olaszország 1951-2001. Olasz Köztársaság Érdemrend Lovagkeresztje aranyozott és zománcozott Ag kitüntetés, eredeti dísztokban, miniatűrrel és szalagsávval T:2 aranyozás kopott Italy 1951-2001. Order of Merit of the Italian Republic, Knight gold plated and enamelled Ag decoration in original case with miniature and thin ribbon C:XF gold plating worn
31524.

Olaszország 1951-2001. "Olasz Köztársaság Érdemrend Lovagkeresztje" aranyozott és zománcozott Ag kitüntetés, eredeti dísztokban, miniatűrrel és szalagsávval T:2 aranyozás kopott Italy 1951-2001. "Order of Merit of the Italian Republic, Knight" gold plated and enamelled Ag decoration in original case with miniature and thin ribbon C:XF gold plating worn

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
Német Birodalom? 1910. Május 1. ezüstözött Cu jelvény kis szalaggal (40x42mm) T:2 kopott ezüstözés German Empire? 1910. 1st May silver plated Cu badge with small ribbon (40x42mm) C:XF silver plating worn
31525.

Német Birodalom? 1910. "Május 1." ezüstözött Cu jelvény kis szalaggal (40x42mm) T:2 kopott ezüstözés German Empire? 1910. "1st May" silver plated Cu badge with small ribbon (40x42mm) C:XF silver plating worn

Rufpreis:
3 000 HUF
Szovjetunió DN 9db-os vegyes hajókat ábrázoló jelvény tétel (24x20mm) T:2 Soviet Union ND 9pcs of varios badges about ships (24x20mm) C:XF
31526.

Rufpreis:
1 000 HUF
Szovjetunió 12db-os vegyes jelvény és kitűző tétel, közte sok űrrepülés tematikájú T:2 Soviet Union 12pcs of various badges and pins, including many Space Flight themed C:XF
31527.

Rufpreis:
1 000 HUF
17
3db-os vallási emlékérem és medál tétel, közte Árpádházi Szüz Szent Margit könyörögj érettünk Br emlékérem szalagon T:2,2-
31528.

3db-os vallási emlékérem és medál tétel, közte "Árpádházi Szüz Szent Margit könyörögj érettünk" Br emlékérem szalagon T:2,2-

Rufpreis:
1 200 HUF
4db-os jelvény és kitűző tétel a szocialista korszakból, közte Palota Étterem - Várpalota, MÜM 405-ös Ipari Szakmunkásképző Intézet . Szombathely T:2,2-
31529.

4db-os jelvény és kitűző tétel a szocialista korszakból, közte "Palota Étterem - Várpalota", "MÜM 405-ös Ipari Szakmunkásképző Intézet . Szombathely" T:2,2-

Rufpreis:
1 200 HUF
6db-os magyar és olasz kitűző és gomblyukjelvény tétel, közte Olaszország ~1910-1920. Cosulich Line gőzmozdony vonal zománcozott gomblyukjelvénye R.M.Valerani - Milano gyártói jelzéssel (20mm) T:2,2- zománchiba 6pcs of Hungarian and Italian pins and buttonhole badges, including Italy ~1910-1920. Cosulich Line enamelled buttonhole badge of a steamship line, with R.M.Valerani - Milano makers mark (20mm) C:XF,VF enamel error
31530.

6db-os magyar és olasz kitűző és gomblyukjelvény tétel, közte Olaszország ~1910-1920. "Cosulich Line" gőzmozdony vonal zománcozott gomblyukjelvénye "R.M.Valerani - Milano" gyártói jelzéssel (20mm) T:2,2- zománchiba 6pcs of Hungarian and Italian pins and buttonhole badges, including Italy ~1910-1920. "Cosulich Line" enamelled buttonhole badge of a steamship line, with "R.M.Valerani - Milano" makers mark (20mm) C:XF,VF enamel error

Rufpreis:
1 000 HUF
9
6db-os vegyes magyar kitűző tétel, közte A Szabadságért SZ. P., Jogot a Népnek T:2 egyikről letört a tű
31531.

6db-os vegyes magyar kitűző tétel, közte "A Szabadságért SZ. P.", "Jogot a Népnek" T:2 egyikről letört a tű

Rufpreis:
1 000 HUF
6db-os vegyes jelvény tétel, közte DN Vitorlázórepülő vizsgajelvény(?) zománcozott fém gomblyukjelvény (2x) T:2
31532.

6db-os vegyes jelvény tétel, közte DN "Vitorlázórepülő vizsgajelvény(?)" zománcozott fém gomblyukjelvény (2x) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
9
7db-os vegyes magyar jelvény és kitűző tétel, közte Villamosenergia Ipar 10 év hűségért T:2
31533.

7db-os vegyes magyar jelvény és kitűző tétel, közte "Villamosenergia Ipar 10 év hűségért" T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
8db-os vegyes kitüntetés és sportérem tétel, közte 1904. A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség V éves Szolgálati Érme Br kitüntetés szalag nélkül, 1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére cink emlékérem (3x) egyik mellszalagon. Szign.:BERÁN T:2-3 durva ph., patina
31534.

8db-os vegyes kitüntetés és sportérem tétel, közte 1904. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség V éves Szolgálati Érme" Br kitüntetés szalag nélkül, 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem (3x) egyik mellszalagon. Szign.:BERÁN T:2-3 durva ph., patina

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF