Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 89

DN BKV aranyozott, zománcozott sapkajelvény + ~1960-1970. Kiváló FMSZ-i Dolgozó zománcozott, aranyozott jelvény + DN Hévíz zománcozott jelvény T:2
31511.

DN "BKV" aranyozott, zománcozott sapkajelvény + ~1960-1970. "Kiváló FMSZ-i Dolgozó" zománcozott, aranyozott jelvény + DN "Hévíz" zománcozott jelvény T:2

Rufpreis:
1 200 HUF
DN VIRTUTE VINCES fém lemezjelvény, tű nélkül, rajta a Jászói monostor jelmondatával és címerével T:2- hajlott lemez, patina
31512.

DN "VIRTUTE VINCES" fém lemezjelvény, tű nélkül, rajta a Jászói monostor jelmondatával és címerével T:2- hajlott lemez, patina

Rufpreis:
1 000 HUF
31513.

Rufpreis:
1 400 HUF
DN Budapest Országház zománcozott kitűző (18,5x23,5mm) T:1-
31514.

DN "Budapest Országház" zománcozott kitűző (18,5x23,5mm) T:1-

Rufpreis:
800 HUF
DN BVSC (Budapesti Vasutas Sport Club) zománcozott fém kitűző (11,5x15mm) T:1-,2
31515.

DN "BVSC (Budapesti Vasutas Sport Club)" zománcozott fém kitűző (11,5x15mm) T:1-,2

Rufpreis:
1 200 HUF
DN WLO zománcozott jelvény Schlarffia-jelvény(?) T:2- zománchiba, patina, rögzítő csavar hiányzik
31516.

DN "WLO" zománcozott jelvény Schlarffia-jelvény(?) T:2- zománchiba, patina, rögzítő csavar hiányzik

Rufpreis:
1 400 HUF
DN Danuvia - Hibátlan Munkáért zománcozott fém kitűző T:2
31517.

DN "Danuvia - Hibátlan Munkáért" zománcozott fém kitűző T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
Ausztria 1931. Millstatt See 1931 / I. ezüstözött Br díjplakett (34x40mm) T:2 ph. ezüstözés kopott Austria 1931. Millstatt See 1931 / I. silver plated Br award plaque (34x40mm) C:XF edge error, silver plating worn
31518.

Ausztria 1931. "Millstatt See 1931 / I." ezüstözött Br díjplakett (34x40mm) T:2 ph. ezüstözés kopott Austria 1931. "Millstatt See 1931 / I." silver plated Br award plaque (34x40mm) C:XF edge error, silver plating worn

Rufpreis:
1 000 HUF
Bulgária 1978. Szófiai Ohridi Szent Kelemen Egyetem Br jelvény (32mm) T:2 szennyeződés, sérült tű Bulgaria 1978. University of Sofia St. Kliment Ohridski Br badge (32mm) C:XF stain, damaged needle
31519.

Bulgária 1978. "Szófiai Ohridi Szent Kelemen Egyetem" Br jelvény (32mm) T:2 szennyeződés, sérült tű Bulgaria 1978. "University of Sofia 'St. Kliment Ohridski'" Br badge (32mm) C:XF stain, damaged needle

Rufpreis:
1 000 HUF
Csehszlovákia 1938. A Nemzetközi Statisztikai Intézet XXIV. ülése francia nyelvű fém kitűző (22x30mm) T:2 kis patina Czechoslovakia 1938. XXIVéme SESSION DE LINSTITUT INTERNAT DE STATISTIQUE PRAUGE 1938 (22x30mm) C:XF small patina
31520.

Rufpreis:
1 200 HUF
Csehszlovákia DN Magas Tátra zománcozott fém jelvény, (~26mm) T:2  Czechoslovakia ND Vysoké Tatry enamelled metal badge (~26mm) C:XF
31521.

Csehszlovákia DN "Magas Tátra" zománcozott fém jelvény, (~26mm) T:2 Czechoslovakia ND "Vysoké Tatry" enamelled metal badge (~26mm) C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF
Csehszlovákia DN Marianske Lazne zománcozott fém jelvény (12x14mm) T:2 Czechoslovakia ND Marianske Lazne enamelled metal badge (12x14mm) C:XF
31522.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF