31481.
308. Gelaufene Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
1940. "MÖSZ (Magyar Ökölvívó Szövetség) Bajnok" aranyozott, fémjelzett Ag jelvény csavarozható hátlappal, hátoldalon gravírozva (3,19g/0.800/~21mm) T:2 kopott aranyozás