Asbóth Oszkár: Az első helikopter. Bp.,1956, Népszava.
Kiadói illusz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/308/kategorien~Bucher/Bucher-Technik~500013/Asboth-Oszkar-Az-elso-helikopter-Bp-1956-Nepszava--Kiadoi-illusztralt-felvaszon-kote~II1677409
1677409
15745
308
Books: Technics
Rufpreis:
5 000 HUF 13,51 EUR , 14,71 USD
Beschreibung: Asbóth Oszkár: Az első helikopter. Bp.,1956, Népszava.
Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Megjelent 3090 példányban.
: tánczos_gábor