Bücher: Religion

Zahl der Lose: 68

Keresztény remekírók. Szerkeszti Kühár Flóris. I-XVI. kötet. (hiány: 4., 13.;15.) Budapest, 1944. Szent István Társulat. Fűzött kiadói papírkötésben. Megkímélt állapotú, egységes sorozat.
15798.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
Piktét Benedek (Benedict Pictet): Keresztyén erkőltsi tudomány, avagy a szent és kegyes életnek mestersége, Első szakasz. Ford. Felső-Őri Fülep Gábor. Posonyban, 1788, Wéber Simon Péter költségével és betűivel. Aranyozott egészbőrkötésben, gerincén kopással
15799.

Piktét Benedek (Benedict Pictet): Keresztyén erkőltsi tudomány, avagy a' szent és kegyes életnek mestersége, Első szakasz. Ford. Felső-Őri Fülep Gábor. Posonyban, 1788, Wéber Simon Péter költségével és betűivel. Aranyozott egészbőrkötésben, gerincén kopással

Rufpreis:
8 000 HUF
32
15800.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
15801.

Rufpreis:
6 000 HUF
Renan Ernő: Az evangeliumok és a második keresztény nemzedék. Fordította Salgó Ernő. A kereszténység eredetének története V. Bp., é.n., Dick Manó, XXVII+384 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, jó állapotban.
15802.

Rufpreis:
1 000 HUF
15803.

Rufpreis:
5 000 HUF
Szász Károly: Buzgóság könyve. Elmélkedések és imák protestáns nők számára. Bp., 1890, Franklin. Foltos lapokkal,díszes, kissé kopott, csatos bőrkötésben.
15804.

Rufpreis:
3 000 HUF
22
15805.

Rufpreis:
5 000 HUF
Id. Dr. Kray István báró: Nikodémus. Elbeszélés Krisztus urunk korából. Bp.,1941, Korda Rt. Kiadói papírkötés. Kiadói papírkötés.
15806.

Rufpreis:
1 800 HUF
Molnár János: Nem mese. A hétfejű sárkányról. (A hét főbűn.) Bp., 1910 , Kármelita-Atyák Rendháza. Második kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
15807.

Rufpreis:
1 000 HUF
Zborovszky Ferenc: Az őskőkor embere, kultúrája és vallása. Bp., 1926, Magyar Kultura Kiadóhivatala. Kicsit sérült papírkötésben.
15808.

Rufpreis:
1 000 HUF
15809.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer: