15674.
308. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
900 HUF
2,43 EUR, 2,65 USD
Alexander Niklitschek: A matematika csodái. Fordította S. Beke Anna. Budapest, 1942, Nova Irodalmi Intézet, 254 p. Kiadói félvászon kötésben. Számos ábrával illusztrálva. Kiadói félvászon kötésben, kissé sérült gerinccel.