Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 30

Vittorio Mussolini: Légi háború Abessziniában. Fordította: Brelich Mario. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp., é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, fekete-fehér fotókkal.
15402.

Rufpreis:
4 000 HUF
Tibor S. Kovacs: Maces, war-hammers and topors from Hungarian collections. Bp., 2016. Bontatlan, új állapotban.
15403.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
Galántay Ervin: Az utolsó kadét. Budapest, 1944-1945. Bp.,2011, Hungary. Kiadói kartonált papírkötés. Gazdag képanyaggal illusztrálva.
15404.

Rufpreis:
3 000 HUF
Frontnapló. Benedek Sándor fronton töltött ideje és kalandjainak nehézségei. 1943. május hó 15 - 1944. december hó 21. Szerk.: Sallai Károlyné Benedek Katalin. Túrkeve,(2006), Beklen Nagykunsági Civil Társadalomért Alapítvány. Kiadói papírkötés.  Megjelent 600 példányban.
15405.

Rufpreis:
3 000 HUF
Illésfalvi Péter, Kovács Vilmos, Maruzs Roland: Vitézségért. Magyar Tiszti Arany Vitézségi Éremmel kitüntetettek a második világháborúban. Bp.,2001, Varietas 93 Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15406.

Illésfalvi Péter, Kovács Vilmos, Maruzs Roland: "Vitézségért." Magyar Tiszti Arany Vitézségi Éremmel kitüntetettek a második világháborúban. Bp.,2001, Varietas '93 Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

Rufpreis:
3 000 HUF
9
Hollósy-Kuthy László: Élményeim a második világháború alatt 1939-1945. Székesfehérvár 1992. 160p.
15407.

Rufpreis:
3 000 HUF
Zsifmondy László: A 2. magyar hadsered a Szovjetúnió elleni háborúban 1942-1943. Székesfehérvár, 1995. 248p.
15408.

Rufpreis:
3 000 HUF
A tízhónapos tragédia. 1944. március 19.-1945. január 20. Második füzet. Harmadik és negyedik rész. A magyarországi események Június 30-ig. Bp., 1945, Müller Károly, (Légrády Testvérek Rt.-ny.) Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval.
15409.

Rufpreis:
800 HUF
15410.

Rufpreis:
2 000 HUF
Molnár Ferenc: Egy haditudosító emlékei. 1914 november - 1915 november. Bp., 1916, Franklin-Társulat. Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötésben
15411.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Csonkaréti Károly: Horthy, a tengerész. Bp.,1993, Zrínyi. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
15412.

Rufpreis:
1 000 HUF
Mesék a Nagy Háborúból. Kovács György harctéri naplója. Bp., 2016, Nagy Háború Kutatásáért Közhasznú Alapítvány. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
15413.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer: