Zsindely Ferenc: Isten szabad ege alatt. Elbeszélések vadról, vadászat... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/308/kategorien~Bucher/Bucher-Jagd~500008/Zsindely-Ferenc-Isten-szabad-ege-alatt-Elbeszelesek-vadrol-vadaszatrol-vadaszemberekrol-~II1674124
1674124
15642
308
Books: Hunting
Beschreibung: Zsindely Ferenc: Isten szabad ege alatt. Elbeszélések vadról, vadászatról, vadászemberekről. Bp., é. n., Franklin. Kopott, sérült vászonkötésben.
: tánczos_gábor